Kariyercim Blog Yazıları

Sistemde Şuanda 7654 okunması gereken makale var.

Başarılı Bir Kariyer Yönetimi ve Planlaması Nasıl Yapılır?
  • admin
  • 20-Ocak-2019
  • 0 yorum
328 Okundu

Başarılı Bir Kariyer Yönetimi ve Planlaması Nasıl Yapılır?

Özel firmaların bünyesinde çalışmak isteyenlerin ya da kamuda yükselme şansları olan kişilerin belirli bir kariyer planlaması olmalıdır. Çünkü özellikle özel şirketler kariyeri ve hayatı hakkında herhangi bir planlamaya sahip olmayan kişiler ile çalışmak istemezler. Çünkü bu kişilerin kendileri için bir katkı sağlayamayacağını düşünürler. Bu nedenle kariyerinizi yönetebilmek için eğitim almayı düşünmek yararınıza olacaktır. Firmamızdan alacağınız kariyer planlama desteği sayesinde kısa sürede kariyer basamaklarını tırmanmaya başlayabilirsiniz.

Kariyer Yönetiminin Önemi Nedir?

İş hayatına atılan kişilerin birçoğu işinden memnun değildir. Bunun nedeni ise kariyerini doğru bir şekilde planlamamaktan geçmektedir. Çalışanlar kendilerine kendileri için en doğru mesleği seçmedikleri ve bunu seçmek için onları yönlendiren birileri olmadığı için işlerinden memnun kalmamaktadırlar. Firmamızdan kariyerinizi yönetmek için alacağınız destek ile atacağınız her adımı planlı bir şekilde atmaya başlayacaksınız. Böylece en mutlu olacağınız işi seçme konusunda başarılı olacaksınız.

Güçlü Yanlarınızı Belirliyoruz

Hayatınız boyunca çalışacağınız işinizi belirleyeceğiniz özellikle gençlik dönemlerinizde kariyer planlamanız için öncelikle güçlü yanlarınızı bilmelisiniz. Bu güçlü yanlarınızı tanımlamada firmamızın yaşam koçları sizlerin her zaman yanınızda olacaktır. Böylelikle esas olmanız gereken yeri belirleyecek ve kariyerinizde güçlü ve emin adımlar ile ilerleyebileceksiniz. Firmamız aracılığı ile kariyer planlaması için destek alabilmek için sitemiz üzerinden mail yoluyla ya da bizi telefonla arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal bağlantılarınız bu yazıyı okumak isteyebilir.
    • Yavuzhan KELEŞ
    • Blog Yazarı
Profilinizi oluşturmak için, biraz hayat hikayenizi anlatın. Bu alan, herkesçe görünebilir.

Sen de Yorumla!

Abone Ol

En Son Eklenen Yazılar